SZYBKI KONTAKT
43-100 Tychy,
ul. Przemysłowa 70
tel. 32 780 11 00 biuro@mera24.pl
ico1 ico2 ico3

Tapety

^

TAPETY ŚCIENNE

 • klasyczne
 • nowoczesne
 • ekskluzywne
 • dziecięce
 • młodzieżowe
 • glamour
 • fototapety
 • orientalne
 • stylowe
 • graficzne
 • znanych projektantów

Światowy design

w twoim wnętrzu

W ofercie Mery tapety światowych producentów takich jak: MARBURG, YORK, INKIOSTRO BIANCO czy RASCH. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

KLASYCZNE

Tapety ścienne klasyczne

Tapety klasyczne to dekoracja ścian przeznaczona do każdego rodzaju pomieszczeń. Wspaniale dostosują się zarówno do wnętrz o charakterze nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Różnorodność barw oraz wzorów sprawia, że klasyczne tapety na ścianę z powodzeniem można dopasować do różnorodnych zestawień kolorystycznych.


nowoczesne

Nowoczesne tapety na ścianę

Tapety ścienne nowoczesne przeznaczone są do wnętrz o charakterze modernistycznym. Wspaniale sprawdzą się w pomieszczeniach o minimalistycznym designie oraz tych zaprojektowanych w stylu skandynawskim. Różnorodność barw, kształtów i aranżacji sprawia, że tapety nowoczesne z powodzeniem ożywią każdą przestrzeń.


ekskluzywne

Tapety ścienne ekskluzywne

Ekskluzywne tapety na ścianę to wyjątkowa dekoracja ścian wykonana z najwyższej jakości materiałów. Wspaniałe i bogate wzornictwo podkreśli niepowtarzalność eleganckich wnętrz, a nietuzinkowa kolorystyka oraz liczne złocenia zaakcentują doskonały design przestrzeni. Tapety ekskluzywne podniosą walory dekoracyjne każdego pomieszczenia.


dziecięce

Tapety na ścianę dziecięce

Tapety dziecięce to bardzo popularny sposób na dekorację ścian w pokojach najmłodszych. Bogata kolorystyka oraz różnorodność wzorów sprawia, że wnętrze przeznaczone dla dzieci nabierze wigoru i charakteru. Dodatkowym atutem tapet dziecięcych jest fakt, że nawiązują one często do bohaterów dziecięcych bajek. Zobacz jakie tapety do pokoju dziecięcego można znaleźć w naszym sklepie.


młodzieżowe

Tapety ścienne młodzieżowe

Tapety młodzieżowe przeznaczone są do dekorowania ścian w pokojach nastolatków. Uwzględniają one szczególne preferencje tej grupy. Doskonale wpasowują się w styl zbuntowanej młodzieży poszukującej własnych dróg. Tapety na ścianę młodzieżowe dostępne są w szerokim wachlarzu wzorów i kolorów.


glamour

Tapety na ścianę glamour

Tapety ścienne glamour doskonale podkreślają charakter niezwykle designerskich wnętrz. Udekorowane nimi przestrzenie otrzymują dodatkowy zastrzyk wyjątkowego blasku. Każde wnętrze wyklejone tapetami glamour uzyskuje wyjątkowy splendor i pożądany przepych. Bogactwo kolorów i wzorów pozwala dostosować je do każdego pomieszczenia.


fototapety

Fototapety

Fototapety na ścianę to wyjątkowy rodzaj tapet, które w niezwykle oryginalny sposób mogą ozdobić każde wnętrze. Gwarantują one modną i nietuzinkową dekorację oraz w precyzyjny sposób nadają wnętrzu charakter. Współczesne fototapety ścienne to bogactwo wzorów i kolorów, które gwarantują możliwość dopasowania do każdej przestrzeni.


orientalne

Tapety ścienne orientalne

Tapety orientalne nawiązują swym wzornictwem do stylistyki krajów Dalekiego Wschodu. Niezwykłe, unikalne wzornictwo przyciąga wzrok, a bogactwo kolorów oraz ich zaskakujące zestawienia inspirują nowością i świeżością. Orientalne tapety na ścianę to doskonały sposób na przełamanie tradycyjnego, europejskiego stylu.


stylowe

Tapety ścienne stylowe

Tapety stylowe to niezwykle elegancki element przestrzeni, który doskonale podkreśla wyjątkowość wnętrz. Barwą oraz wzornictwem nawiązują do klasycznego stylu z okresu największej świetności dekoracji ściennych pokazując je w nowej formie. Stylowe tapety na ścianę sprawdzą się w każdym eleganckim wnętrzu.


graficzne

Tapety na ścianę graficzne

Tapety graficznie to wysublimowana dekoracja ścienna, która podkreśla nowoczesność każdego wnętrza. Graficzne, geometryczne wzory czy rysunki wykonane ołówkiem lub tuszem dodadzą każdej przestrzeni inspirującego charakteru. Tapety graficzne doskonale sprawdzą się we pomieszczeniach monochromatycznych.


znanych projektantów

Tapety ścienne znanych projektantów

Tapety znanych projektantów to doskonały styl na ścianie. Wysublimowane wzornictwo, inspirujące i często zaskakujące w zestawieniach barwy to gwarancja, że dekoracja ścienna będzie odzwierciedleniem wyjątkowego wyczucia dobrego smaku właścicieli. Tapety znanych projektantów powinny zagościć w każdym reprezentacyjnym wnętrzu.

Kalendarz szkoleń

» zobacz listę szkoleń

Poradnik łazienki & wnętrza
cien
Mera Design
cien
Porady
cien
lar rar

Aranżacje w salonie Mera