SZYBKI KONTAKT
43-100 Tychy,
ul. Przemysłowa 70
tel. 32 780 11 00 biuro@mera24.pl
ico1 ico2 ico3

Porady

Cegła – element wykończeniowy na czasie. Zastosuj ją w kuchni i łazience!

Cegła stała się w ostatnich latach niezwykle modnym elementem aranżacyjnym. Nowoczesne projekty stawiają ją na piedestale, jako uniwersalny i niezwykle wdzięczny materiał wykończeniowy. Jakie jednak wybrać, by stały się ponadczasowym element naszej przestrzeni życiowej?

czytaj więcej

Podłoga w przedpokoju – wybierz drewnopodobne płytki

Drewnopodobne płytki stanowią doskonały materiał wykończeniowy podłogi w przedpokoju. Produkty te są cenione za ich trwałość oraz wysoką odporność na ścieranie. Ponadto klienci doceniają łatwość utrzymania powierzchni nimi pokrytej w nienagannej czystości. Jakie płytki wybrać, by cieszyły nas przez wiele lat użytkowania?

czytaj więcej


Nowoczesna łazienka – zastosuj mozaikę metalową

W ostatnim okresie - w budownictwie, zwłaszcza w sektorze wykończeń wnętrz, bardzo popularna stała się mozaika metalowa. Wykonana z aluminium bądź ze stali nierdzewnej, stanowi elegancko wyglądający element aranżacyjny. Unikalnie piękna i ozdobna mozaika jest mile widziana niemal w każdym pomieszczeniu planowanej przestrzeni, zwłaszcza jednak w łazience bądź pokoju kąpielowym.

czytaj więcej

Nie jesteś pewny? Poradź się ekspertów!

Dobór odpowiednich produktów, niepewność w zakresie połączenia różnorodnych struktur czy brak zdecydowania w zakresie barw – to typowe wątpliwości osób, które samodzielnie realizują remont wnętrz. Rozległą wiedzę w tym zakresie posiadają nasi pracownicy, którzy chętne pomogą podczas wyboru właściwych narzędzi i materiałów wykończeniowych.

czytaj więcej


1 z 8

NASTĘPNE PORADY

Nietuzinkowa łazienka z akcesoriami łazienkowymi Stella

Geberit – lata doświadczeń i kwintesencja funkcjonalności

Płytki glazurowane Novabell Monterrey